Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Prohra | Imran Bukuev | ACA 161: Gasanov vs Abdurakhmanov 11. srpna 2023 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Alan Gomes de Castro | ACA 151: Abiltarov vs. Gomes 27. ledna 2023 | Deci (Split) | 5 | 5:00 |
Výhra | Mansur Khatuev | ACA 142: Gadzhidaudov vs. Amagov 13. srpna 2022 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 2:52 |
Výhra | Vazha Tsiptauri | ACA 128: Goncharov vs. Omielańczuk 11. září 2021 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Výhra | Farrukh Adzhiev | ACA 113: Gadzhiev vs Kerefov 6. listopadu 2020 | Subm (Triangle Choke) | 1 | 4:34 |
Prohra | Aren Akopyan | ACA 107: Emelianenko vs. Ismailov 24. července 2020 | Subm | 2 | 3:49 |
Výhra | Azamat Pshukov | ACA 98: Fight Day 31. srpna 2019 | Subm (D'arce Choke) | 3 | |
Prohra | Murad Zeinulabidov | ACA 91 26. ledna 2019 | KO/T | 1 | 1:13 |
Výhra | Valeriy Khazhirokov | ACB 71: Moscow 30. září 2017 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:24 |
Prohra | Rasul Albaskhanov | ACB 57: Payback 15. dubna 2017 | Deci (Split) | 3 | 5:00 |
Výhra | Marcin Lasota | ACB 48: Revenge 22. října 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Askar Askarov | Absolute Championship Berkut 38: Breakthrough 20. května 2016 | Subm (Rear Naked Choke) | 2 | 1:37 |
Prohra | Velimurad Alkhasov | ACB 26: Berkut Cup 2015 - Stage 8 28. listopadu 2015 | KO/T (Punch) | 2 | 1:55 |
Výhra | Nikita Kochetkov | ACB 22: Berkut Cup 2015 - Stage 6 12. září 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 3:45 |
Výhra | Oscar Dolchin | ACB 20: Berkut Cup 2015 - Stage 5 14. června 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Irmeson Cavalcante de Oliveira | ACB 16: Berkut Cup 2015 - Stage 3 17. dubna 2015 | Deci (Split) | 3 | 5:00 |
Prohra | Allan Nascimento | XFC International 7 1. listopadu 2014 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Andrey Petryshyn | GFC 5 - Gladiators Fighting Championship 10. ledna 2014 | Technical KO (Punches) | 1 | 0:42 |
Výhra | Mikhail Poljakov | RFP - West Fight 8 7. prosince 2013 | Technical KO | 2 | 2:14 |
Výhra | Andrei Fesuh | RFP - West Fight 6 26. října 2013 | Technical KO | 2 | 3:03 |
Výhra | Andrey Kluga | RFP - West Fight 6 26. října 2013 | Technical KO (Punches) | 1 | 4:10 |
Výhra | Vladislav Yurchenko | Oplot MMA: White Collars 19 11. října 2013 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Evgeny Zhekalov | GFC 4 - Gladiators Fighting Championship 21. září 2013 | Submission | 1 | 2:03 |
Remíza | Vladislav Yurchenko | Oplot Challenge 78: USSR Championship (Stage 4) 14. září 2013 | Ends (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | James Brum | Cage Warriors 58 24. srpna 2013 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 3:05 |
Výhra | Armen Dzhragatspanyan | GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 | Submission (Triangle Choke) | 1 | 1:34 |
Výhra | Bogdan Pashkov | GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 | Technical KO | 1 | 1:21 |
Výhra | Alexander Kayumov | GFC 3 - Gladiators Fighting Championship 12. července 2013 | Submission | 1 | 0:38 |
Výhra | Yunus Evloev | M-1 Challenge 40: Battle in the Mountains 2 8. června 2013 | Deci (Split) | 2 | 5:00 |
Prohra | Alexey Nevzorov | Cup Of Belgorod 2013 31. března 2013 | Subm (Scarf Hold Armlock) | 2 | 3:01 |
Prohra | Alexey Nevzorov | Cup Of Belgorod 2013 31. března 2013 | Submission (Scarf Hold Armlock) | 3 | 3:01 |
Výhra | Dmitriy Tarants | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2013 23. března 2013 | Submission | 1 | 2:50 |
Výhra | Stanislav Dmitriev | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2013 23. března 2013 | Submission | 1 | 3:01 |
Výhra | Yuriy Flis | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2013 23. března 2013 | Technical KO | 1 | 1:57 |
Výhra | Alexander Yavtushenko | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2013 23. března 2013 | Submission (Toe Hold) | 1 | 1:21 |
Prohra | Rustam Kulik | Oplot Challenge 43: Night Of Champions 16. března 2013 | Subm (Rear-Naked Choke) | 2 | 3:20 |
Výhra | Bakyt Dolonov | ProFC 46: Lyatifov vs. Miroshnichenko 3. února 2013 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Anton Vasiliev | GFC 2 - Gladiators Fighting Championship 19. ledna 2013 | Decision | 2 | 5:00 |
Výhra | Artem Boiko | GFC 1 - Gladiators Fighting Championship 22. prosince 2012 | Decision | 2 | 5:00 |
Prohra | Rustam Kulik | Oplot Challenge 16: Miss Ring Girl 2012 1. prosince 2012 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Maxim Alexsa | ECSF - Kolomyi Cup 13. října 2012 | Submission | 1 | 3:07 |
Výhra | Dmitriy Petrenko | ECSF - MMA Ukraine Cup 7 14. září 2012 | Submission | 1 | 1:43 |
Výhra | Maxim Sikarev | RFP - West Fight 4 27. července 2012 | Submission | 1 | 1:15 |
Výhra | Arsen Magdiev | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2012 19. května 2012 | Technical KO | 1 | 3:49 |
Výhra | Alexander Kayumov | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2012 19. května 2012 | Submission | 2 | 1:26 |
Výhra | Ilya Gomelyuk | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2012 19. května 2012 | Submission | 2 | 2:11 |
Výhra | Dmitriy Dennischik | WMMAA - Ukrainian MMA Championship 2012 19. května 2012 | Decision (Unanimous) | 2 | 3:00 |