Prohra
|
Raigo Kutsar
|
XFS
16. září 2023
|
KO/T
|
1
|
|
Prohra
|
Vladimir Prodanovic
|
Serbian Battle Championship 45: Revenge
28. prosince 2022
|
KO/T
(Body Kick)
|
1
|
1:08
|
Prohra
|
Rustam Serbiev
|
Atomic 1
18. září 2022
|
KO/T
(Ground And Pound)
|
1
|
2:23
|
Prohra
|
Lukas Kroiss
|
Austrian Fight Night 5
25. června 2022
|
KO/T
|
1
|
4:06
|
Prohra
|
Issa Isakov
|
Soko Fighting Championship 3
4. června 2022
|
KO/T
|
1
|
1:07
|
Prohra
|
Steven Duvivier
|
100% Fight 45
17. prosince 2021
|
KO/T
|
1
|
4:28
|
Prohra
|
Ion Pascu
|
Heroes Fight League 2: Battle in the Pandemic
19. listopadu 2021
|
Subm
(Armbar)
|
1
|
1:32
|
Prohra
|
Shokhasan Mirzamatov
|
Octagon 23
17. září 2021
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Výhra
|
Viktor Baranovsky
|
Kratos Cup 14: Battle for Unavi 3
28. srpna 2021
|
Subm
(Heel Hook)
|
1
|
1:10
|
Výhra
|
Mykola Zheko
|
PPC Kratos Cup 13: Battle on Hydropark
17. července 2021
|
Subm
(Anaconda Choke)
|
1
|
1:10
|
Prohra
|
Giorgi Lelashvili
|
Alpha Green Championship
24. dubna 2021
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Prohra
|
Nursultan Ruziboev
|
Andijan Mayor Cup
10. ledna 2021
|
Subm
(Kimura)
|
1
|
|
Prohra
|
Akhmad Dakaev
|
RFP 81: West Fight 30
12. prosince 2020
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
2:01
|
Prohra
|
Alexander Udoviko
|
WGFC 1
26. září 2020
|
KO/T
(Punches Referee Stoppage)
|
1
|
2:50
|
Výhra
|
Robert Santos
|
RFP 78: Step to Top 13
29. srpna 2020
|
Subm
(North-south Choke)
|
1
|
1:24
|
Prohra
|
Igor Grishin
|
Professional Pankration Championship: Kratos Cup 10
26. července 2020
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
3:31
|
Výhra
|
Elysee Lysak
|
GITC 13
1. března 2020
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
2:28
|
Prohra
|
Asmir Sadikovic
|
Night of Champions
29. prosince 2019
|
KO/T
|
1
|
|
Prohra
|
Vaso Bakocevic
|
Megdan Fighting 6
9. prosince 2019
|
KO/T
(Kicks)
|
1
|
|
Prohra
|
Wilhelm Ott
|
Night of Warriors 5: Clash the Night
30. listopadu 2019
|
KO/T
(Ground and Pound)
|
1
|
|
Prohra
|
Erikas Golubovskis
|
King of Kings 80
16. listopadu 2019
|
Subm
|
|
|
Prohra
|
Naglis Kanisauskas
|
King of Kings 80
16. listopadu 2019
|
Subm
|
|
|
Výhra
|
Fatih Kerim
|
AFC & GFC 31: In memory of Rafet Gylamov
3. listopadu 2019
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
1:58
|
Prohra
|
Michal Dobias
|
Cage Fighting 7
26. října 2019
|
Subm
(Guillotine Choke)
|
1
|
|
Prohra
|
Luka Curkovic
|
Fight Nation Championship 1: The Future Is Now
5. října 2019
|
KO/T
|
1
|
|
Prohra
|
Oleg Shevchenko
|
MMA Pro Ukraine: The Way of Unconquered 5
4. srpna 2019
|
Subm
(Rear Naked Choke)
|
3
|
2:32
|
Výhra
|
Maksim Melnichenko
|
MMA Tournament: Volchansk
13. července 2019
|
Subm
|
1
|
2:25
|
Výhra
|
Najeb Sha Kor
|
MMA Free Fighting: World Cup 2019
22. června 2019
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Prohra
|
Ioannis Palaiologos
|
Cage Survivor 13
7. dubna 2019
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Prohra
|
Vladislav Kanchev
|
Grand Fight Arena 2
29. března 2019
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Prohra
|
Roland Cambal
|
Cage Fighting 6: Nové Zámky
23. března 2019
|
KO/T
|
1
|
|
Výhra
|
Vitaliy Nimko
|
ProFC Ukraine: Fights in Octagon 4
1. března 2019
|
Subm
(Kimura)
|
3
|
3:15
|
Prohra
|
Joilton Santos
|
Cage FS 9
2. února 2019
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Výhra
|
Andrey Kozhevnikov
|
Kharkiv Fight Night
15. prosince 2018
|
Subm
(Rear Naked Choke)
|
1
|
1:05
|
Výhra
|
Turkel Quluzade
|
Mglebi 4: Battle for the Title
18. srpna 2018
|
Subm
(North-South Choke)
|
2
|
2:58
|
Prohra
|
Alexey Pasyuga
|
Road To WWFC 14: Zolochiv
28. července 2018
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|
Výhra
|
Maksim Solodovnik
|
Gladiators in the Cage 10
27. května 2018
|
Subm
(Heel hook)
|
1
|
4:05
|
Výhra
|
Evgeniy Skakun
|
Kratos Cup 6: Young Stars
6. května 2018
|
Subm
(Kimura)
|
1
|
3:40
|
Výhra
|
Igor Stepanov
|
Podillya Challenge: The Spirit Of Podillya 2
8. března 2018
|
Subm
(Kimura)
|
1
|
1:43
|
Výhra
|
Sergey Kushnerenko
|
Gladiators In The Cage 9
3. března 2018
|
Subm
(Achilles Lock)
|
1
|
|
Prohra
|
Konstantin Glazunov
|
Gladiator Pro Fight 2
23. února 2018
|
KO/T
|
1
|
|
Výhra
|
Sergey Kushnerenko
|
Professional Pankration Championship: Battle Of The City
28. ledna 2018
|
Deci
(Unanimous)
|
3
|
5:00
|
Výhra
|
Denis Yunoshev
|
KARS Fighting Championship: Pro Cup 4
1. října 2017
|
Subm
(Armbar)
|
1
|
1:10
|
Prohra
|
Sergey Sokolov
|
ProFC Ukraine: Territories of Strength 2
23. září 2017
|
Subm
(Guillotine Choke)
|
1
|
1:23
|
Prohra
|
Temirlan Ikhsangaliev
|
Naiza Fighting Championship 10: Steppe Fighters
18. srpna 2017
|
Subm
|
1
|
2:05
|
Výhra
|
Sultan Kalamakhunov
|
Mglebi 3 - Black Sea Cup 2017
5. srpna 2017
|
Technical KO
|
1
|
|
Výhra
|
Igor Pupkus
|
KARS Fighting Championship: Pro Cup 3
28. května 2017
|
Subm
(Rear Naked Choke)
|
1
|
3:39
|
Výhra
|
Sultan Kalamakhunov
|
Mglebi 3: Black Sea Cup 2017
8. května 2017
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
2:30
|
Prohra
|
Imam-Shamil Khasaev
|
World Cossack Fight Federation - European MMA Championship 1
28. dubna 2017
|
Technical KO
(Punches)
|
1
|
1:10
|
Výhra
|
Alexander Sukhin
|
World Cossack Fight Federation - Kharkov MMA Cup
27. února 2017
|
Submission
(Rear-Naked Choke)
|
1
|
1:09
|
Prohra
|
Ingiskhan Ozdoev
|
Road To M-1: Battle in Nazran 4
17. srpna 2016
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
1:07
|
Prohra
|
Denis Tomuz
|
WWFC: Warriors Honor 3
1. července 2016
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
3:32
|
Výhra
|
Vitali Karamazinsky
|
League MMA: Warriors of Dnieper 2
18. září 2014
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
2:11
|
Prohra
|
Daniel Lazar
|
Oplot Challenge 42: Lewandowskiy vs. Polivkin
15. března 2013
|
Subm
(Triangle Choke)
|
1
|
|
Prohra
|
Daniel Lazar
|
Oplot Challenge 31: Sparta SC vs. Arsenal FT
1. února 2013
|
Subm
(Rear Naked Choke)
|
1
|
2:21
|
Prohra
|
Daniel Lazaruk
|
OC - Oplot Challenge 31
1. února 2013
|
Submission
|
1
|
2:21
|
Prohra
|
Ivan Kashcheev
|
Oplot Challenge 14: Cup Of Ukraine 2012 (Stage 9)
24. listopadu 2012
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
2:05
|
Remíza
|
Evgeniy Plaksin
|
Fight Club Zeus: Rost
11. srpna 2012
|
Ends
|
3
|
5:00
|
Výhra
|
Nikita Rogozin
|
Oplot Challenge 3: Akopyan vs Stoyan
18. června 2012
|
KO/T
(Punches)
|
1
|
|