Ohlášeno | Alexander Shlemenko | Russian Cagefighting Championship - RCC 19 4. května 2024 |
---|
Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Výhra | Bobur Abdulazimov | Mergen FC 4: Zhumagaliev vs. Eskiev 16. března 2023 | Subm (Guillotine Choke) | 2 | 4:59 |
Výhra | Vasily Babintsev | Mergen FC 3: Khamitov vs. Babintsev 10. září 2022 | Subm (Arm Triangle Choke) | 1 | 4:30 |
Prohra | Nurbergen Sharipov | Mergen FC 2 17. prosince 2021 | Subm (Painful Hold) | 1 | 8:41 |
Prohra | Marif Piraev | AMC Fight Nights: Donskoy Ataman 24. září 2021 | Deci (Split) | 3 | 5:00 |
Výhra | Roman Golovinov | MFC 1 19. června 2021 | Subm (Choke) | 1 | 4:12 |
Výhra | Maksim Panteleyev | WCSA Combat Ring 31: Steel Heart 11 22. ledna 2021 | KO/T (Punches Referee Stoppage) | 1 | |
Výhra | Akhmadkhan Bokov | Fight Nights Global 98: Amirov vs Bikrev 25. září 2020 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:27 |
Prohra | Nariman Abbasov | Fight Nights Global 93: Mytyshchi Cup 26. dubna 2019 | Deci (Unanimous) | 5 | 5:00 |
Remíza | Peter Queally | Fight Nights Global 80: Queally vs. Khamitov 26. listopadu 2017 | Ends | 5 | 5:00 |
Prohra | Magomedsaygid Alibekov | Fight Nights Global 63: Khamitov vs. Alibekov 21. dubna 2017 | Deci (Majority) | 5 | 5:00 |
Výhra | Gadzhi Rabadanov | EFN - Fight Nights Global 57 16. prosince 2016 | Tech | 3 | 3:48 |
Výhra | Gadzhi Rabadanov | Fight Nights Global 57: Sidelnikov vs. Agaev 16. prosince 2016 | Subm (Arm Triangle Choke) | 3 | 3:47 |
Výhra | Andrii Mytrofanov | WBK 11 5. března 2016 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 4:56 |
Výhra | Eliton Sarmento | WBK 8: Return of the King 21. listopadu 2015 | KO/T | 1 | 1:03 |
Prohra | Lowen Tynanes | ONE FC 27: Warrior's Quest 22. května 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Thiago Luis Nascimento | Alash Pride FC: Heroes of the Steppe 23. listopadu 2014 | KO/T (Punches) | 1 | 3:30 |
Výhra | Qingxiang Zhu | RUFF 13 7. června 2014 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:48 |
Výhra | Haotian Wu | RUFF 12 29. března 2014 | KO/T | 1 | |
Výhra | Khuukhenkhuu Amartuvshin | RUFF 11 30. listopadu 2013 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Baz Mohammad Mubariz | Super Fight League 28-29 28. září 2013 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Harun Kina | AP - Grand Prix 2013 7. července 2013 | Decision | 2 | 5:00 |
Prohra | Zubaira Tukhugov | Alash Pride - Great Battle 30. března 2013 | Decision | 2 | 5:00 |
Výhra | Wen Qing Zhu | AP - Alash Pride 2 22. prosince 2012 | Submission | 1 | 2:05 |
Prohra | Shinichi Taira | ZST 32 17. září 2012 | Deci (Points) | 2 | 5:00 |
Prohra | Sergey Golyaev | Bushido Lithuania - vol. 51 8. června 2012 | Submission | 2 | 0:36 |
Prohra | Khunkar-Pasha Osmaev | AP - Nowruz Cup 2012 18. března 2012 | Decision | 2 | 5:00 |
Výhra | Auphon Kamalov | Bushido Lithuania - vol. 50 21. prosince 2011 | Decision | 2 | 5:00 |
Výhra | Paul Redmond | Bushido FC: Bushido London 2011 5. listopadu 2011 | Subm (Leg Triangle) | 1 | |
Výhra | Aktilek Jumabek | AP - Cardinal Cup 2011 16. října 2011 | Technical KO | 1 | 4:00 |
Výhra | Erbulat Urazbayev | ZZ - Zhekpe Zhek Cup 2011 10. října 2011 | Technical KO | 1 | 2:17 |
Výhra | Nurbek Zhanibayev | ZZ - Zhekpe Zhek Cup 2011 10. října 2011 | Submission | 2 | 1:39 |
Výhra | Aset Sagindikov | RGP - Riviera Grand Prix 2011 28. července 2011 | Submission | 1 | 1:15 |
Výhra | Aktileek Asan Uulu | RGP - Riviera Grand Prix 2011 28. července 2011 | Technical KO (Cut) | 1 | 3:00 |
Výhra | Aleksey Badyukov | Iron Horde: Kazakhstan vs. Kyrgyzstan 1. července 2011 | Subm (Choke) | 1 | 1:32 |
Výhra | Andrei Pevcov | ZZ - Zhekpe Zhek 3. května 2011 | Submission (Strikes) | 1 | 1:57 |
Výhra | Alikhan Hasanov | Sarbaz Cup 2011 - Kazakhstan vs. Uzbekistan 1. května 2011 | KO (Punch) | 1 | 0:36 |
Prohra | Nariman Abbasov | Please Wait... | Cloudflare | Decision | 5 | 5:00 |