Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Výhra | Lucas Oliveira de Faria | OFS 14 6. března 2020 | KO/T (Punches Referee Stoppage) | 1 | 3:04 |
Výhra | Luiz Andre Arcanjo Siqueira | OFS 13: Return 29. září 2018 | KO/T (Punches) | 1 | 2:08 |
Výhra | Jiacai Zhang | Counterattack-9: Power Of Russia 2018 17. února 2018 | Subm (Rear naked choke) | 2 | 1:32 |
Výhra | Omar Samb | Octagon Fighting Sensation 12 10. prosince 2017 | Subm (Rear naked Choke) | 1 | |
Výhra | Jumabieke Tuerxun | Kunlun Fight MMA 13 6. července 2017 | Subm (Guillotine Choke) | 3 | 4:37 |
Výhra | Magomed Aliev | Octagon Fighting Sensation 11 4. března 2017 | Subm (Armbar) | 2 | 1:30 |
Výhra | David da Silva | Octagon Fighting Sensation 10: The Heroes Return 10. prosince 2016 | Subm (Guillotine Choke) | 4 | 4:35 |
Výhra | Bakhodrjon Bakhodrjon | Kunlun Fight: Cage Series 6 21. října 2016 | Subm (Armbar) | 1 | |
Výhra | Mauricio Machado | Octagon Fighting Sensation 9: Battle in Abkhazia 6. října 2016 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 2:09 |
Výhra | Paata Robakidze | Octagon Fighting Sensation 8: All For Victory 8. května 2016 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:48 |
Výhra | Elman Shakhramanov | Counterattack-9: Special Forces Cup 2016 30. dubna 2016 | KO/T (Retirement) | 1 | 5:00 |
Výhra | Adilet Muktarov | ProSport: Grand Prix Russia Open 19 5. března 2016 | Deci (Unanimous) | 3 | 3:00 |
Výhra | Getumuji Wu | Bullet Fly FC 3 16. ledna 2016 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Výhra | Sabyir Uulu | Formula Fight Championship 1 21. listopadu 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 4:14 |
Výhra | Alexander Panasyuk | Octagon Fighting Sensation 6: Best of the Best 20. listopadu 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Výhra | Jean Michel Mbok | Octagon Fighting Sensation 5: Battle For Yaroslavl 3. října 2015 | KO/T (Retirement) | 1 | |
Výhra | Devar Jelov | Battle on Tsna 3 16. srpna 2015 | KO/T (Punches) | 1 | 4:25 |
Výhra | Fahriddin Mardiyev | Seven Fight 2015 19. června 2015 | Subm (Armbar) | 1 | 1:24 |
Výhra | Zulfukar Khalilov | Time To Fight: Elite 2 22. května 2015 | Subm (Armbar) | 2 | 2:35 |
Výhra | Sulton Ulu Nazambek | Time To Fight: Elite 2 22. května 2015 | Subm (Armbar) | 1 | 4:32 |
Výhra | Aidarbek Kabylov | Ironstone: Champion Of Night 6. května 2015 | KO/T (Punches) | 2 | 2:45 |
Prohra | Ivan Buchinger | M-1 Challenge 56: Vasilevsky vs. Emeev 2 10. dubna 2015 | KO/T (Punches) | 2 | 1:54 |
Výhra | Bakhtiyar Toychubaev | Octagon Fighting Sensation 3: Time of Champions 28. února 2015 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Rustem Muhatov | Alash Pride FC: Royal Plaza Vol. 3 20. února 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 1:34 |
Výhra | Renat Shihmurzaev | Oplot Challenge 105: USSR Championship - Stage 28 6. prosince 2014 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | |
Výhra | Zulfukar Khalilov | Counterattack-9: The Beginning 29. listopadu 2014 | Submission | 2 | 2:18 |
Výhra | Zulfukar Khalilov | Counterattack-9: The Beginning 29. listopadu 2014 | Subm (Guillotine Choke) | 2 | 2:18 |
Výhra | Andrey Moroz | Oplot Challenge 104: Moscow Challenge 3 8. listopadu 2014 | KO/T | 1 | 1:48 |
Výhra | Nikolay Popov | Oplot Challenge 103: Moscow Challenge 2 18. října 2014 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Yusup Umarov | Z-1 Challenge 8 8. října 2014 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 1:40 |
Výhra | Salamu Zakarov | Oplot Challenge 101: Moscow Challenge 1 13. září 2014 | Subm (Choke) | 1 | 4:43 |
Prohra | Guan Wang | RUFF 13 7. června 2014 | Subm (Punches) | 2 | 2:50 |
Výhra | Adilek Musaev | Alliance Fighting Championship: Zhirinovsky Cup 26. dubna 2014 | Subm (Guillotine Choke) | 2 | |
Prohra | Tural Ragimov | M-1 Challenge 46: Nemkov vs. Puetz 14. března 2014 | KO/T (Hammerfists) | 2 | 1:37 |
Výhra | Tilek Batyrov | Zhukovsky Fight Night 2 1. prosince 2013 | Subm (Triangle Choke) | 1 | 2:40 |
Výhra | Maxim Makarov | M-1 Challenge 39: Smoldarev vs. Ibragimov 23. května 2013 | Deci (Split) | 3 | 5:00 |
Výhra | Daniyar Anarbaev | Vale Tudo Russia 4: For The Victory 15. prosince 2012 | KO/T (Corner Stoppage) | 1 | |
Výhra | Etigat Atakishiev | M-1 Challenge 34: Emelianenko vs. Gluhov 30. září 2012 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Maksat Aknazarov | Vale Tudo Russia 3: Cause 12. května 2012 | KO/T (Corner Stoppage) | 1 | 2:00 |
Výhra | Gadjibek Gadjibekov | Deadly Bet 2012 27. dubna 2012 | KO/T (Punches) | 1 | |
Výhra | Stanislav Kalinin | Fight Stars: Oleg Taktarov Cup 2012 11. února 2012 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 2:16 |
Výhra | Sergiu Ghilescu | WUFC - World Ultimate Full Contact 15 22. srpna 2009 | KO | 1 | 3:50 |
Výhra | Asker Baragunov | WUFC - World Ultimate Full Contact 15 22. srpna 2009 | Submission | 1 | 1:12 |
Prohra | Marat Pekov | WUFC - World Ultimate Full Contact 15 22. srpna 2009 | Submission | 1 | 2:10 |