Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Prohra | Rafal Kijanczuk | Madness Cage Fighting 4: Champions 2. listopadu 2018 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Ihor Potieria | MMA Pro Ukraine 10: Battle in the Fortress 2 27. května 2017 | KO/T (Punches) | 1 | 3:13 |
Prohra | Michal Pietrzak | Gala Sportów Walki 10: Gold Edition 12. března 2016 | Technical KO (Punches) | 2 | |
Prohra | Michal Pietrzak | Gala Sportów Walki 10: Gold Edition 12. března 2016 | KO/T (Punches) | 2 | |
Prohra | Sylwester Borys | Kaiser Fight Night 1: Warriors From the Land of Thousand Lakes 5. prosince 2015 | Subm (Brabo Choke) | 3 | 1:14 |
Prohra | Alexey Efremov | ProFC 58: Battle Of Champions 8. listopadu 2015 | KO/T (Punches) | 1 | 2:50 |
Prohra | Teo Radnic | Night Of The Gladiators 10 25. září 2015 | Deci (Unanimous) | 2 | 5:00 |
Výhra | Nikolai Bruev | ProFC Ukraine: MixFight Promo 4 22. srpna 2015 | KO/T (Punches) | 2 | |
Prohra | Zelimkhan Umkhadzhiev | WFCA 6: Grozny Battle 5 22. srpna 2015 | KO/T (Punches) | 1 | 2:36 |
Výhra | Anatoliy Кocharzginskiy | Odessa Golden Cup: Mongoose Open Cup 2015 2. srpna 2015 | KO/T (Punch) | 1 | 1:55 |
Výhra | Andrey Matiyka | ProFC Ukraine: MixFight Promo 3 5. července 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 2 | 1:20 |
Prohra | Nodar Kudukhashvili | M-1 Challenge 59: Battle of Nomads 5 3. července 2015 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Výhra | Dmitriy Bulgak | ProFC Ukraine: Warriors of Good 4. dubna 2015 | KO/T (Retirement) | 2 | 5:00 |
Výhra | Dmitriy Bulgak | ProFC Ukraine: Iron Fists 3 14. března 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 3:00 |
Prohra | Bakhtiyar Abbasov | ProFC Ukraine: Steel Warriors 5. března 2015 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 3:15 |
Prohra | Bakhtiyar Abbasov | ECSF - Steel Warriors 5. března 2015 | Submission (Rear-Naked Choke) | 1 | 3:15 |
Výhra | Vladislav Gunko | WWFC: Ukraine Selection 6 28. února 2015 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Prohra | Igor Lehin | ProFC Ukraine: Iron Fists 2 13. prosince 2014 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 4:53 |
Prohra | Vasiliy Zubkov | Peresvet Fighting Championship 1 15. listopadu 2014 | Subm (Armbar) | 1 | 1:17 |
Výhra | Alexey Goncharov | ProFC Ukraine: Iron Fists 1 8. listopadu 2014 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | 2:55 |
Prohra | Alexander Torchevsky | ProFC Ukraine: MixFight Promo 2 19. července 2014 | Subm (Kimura) | 1 | 1:24 |
Výhra | Sergey Pavlyuk | CSFU - Southern Ukraine MMA Cup 23. května 2014 | Submission | 1 | 1:30 |
Výhra | Ivan Reber | CSFU - Southern Ukraine MMA Cup 23. května 2014 | Technical KO (Punches) | 1 | 2:15 |
Prohra | Maxim Shvets | ECSF - Mixfight Promo 12. dubna 2014 | Technical KO | 2 | 3:28 |
Prohra | Michal Fijalka | Arena Berserkerów 5: Exped Cup 1. března 2014 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 3:33 |
Prohra | Kurban Omarov | N-1 Pro: Battle In The Mountains 21. února 2014 | KO/T | 1 | |
Výhra | Bogdan Bulakh | GEFC - Battle for the Crimea 29. listopadu 2013 | Submission | 1 | 4:15 |
Výhra | Mihail Gumanyuk | ECSF - Battle for Nikolaev 2. listopadu 2013 | Technical KO | 1 | 0:21 |
Prohra | Nikola Dipchikov | COG - Cage of Glory 5 23. srpna 2013 | Technical KO (Punches) | 2 | 3:20 |
Výhra | Anzor Baraev | ECSF - MMA Crimea Cup 19. června 2013 | Submission | 1 | 2:45 |
Výhra | Dovletdzhan Yagshimuradov | Oplot Challenge 45: Nikolaev vs. Kharkov 23. března 2013 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Prohra | Shamil Abdulmuslimov | Global Fight Club 1 14. prosince 2012 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Sergey Korolyov | ECSF - Smela MMA Cup 15. září 2012 | Submission | 1 | 3:33 |
Výhra | Nikolay Sinyakov | ECSF - MMA Ukraine Cup 2 29. června 2012 | Submission | 2 | 1:23 |
Výhra | Aleksey Shalya | ECSF - MMA Ukraine Cup 2 29. června 2012 | Submission | 1 | 0:23 |
Výhra | Vadim Benyukh | ECSF - MMA Ukraine Cup 2 29. června 2012 | Submission | 1 | 2:58 |
Výhra | Andrey Karasevich | UOP - Annihilator 7. června 2012 | Submission | 1 | 3:22 |
Prohra | Omari Akhmedov | OGC - Odessa Golden Cup 9. května 2012 | Submission (Triangle Choke) | 1 | 1:02 |