Výsledek | Soupeř | Událost | Metoda | Kolo | Čas |
---|---|---|---|---|---|
Prohra | Daynesha Bumangla | MMA GP: Évolution 8. října 2022 | KO/T (Tapped to Strikes) | 1 | 1:38 |
Prohra | Ramazan Sari | Serbian Battle Championship 43: Revenge 23. července 2022 | KO/T | 1 | 1:06 |
Prohra | Darwin Rodriguez | WTE 11 9. července 2022 | KO/T | 1 | |
Výhra | Slavoljub Petrovic | Fight Night Mladenovac: Turnir za Teodoru 18. června 2022 | KO/T (Head Kick) | 1 | |
Prohra | Maxim Novoselov | MMA Series 47 29. ledna 2022 | KO/T | 1 | 2:19 |
Prohra | Alexander Khanin | MMA Series 41: MMA Live 9 2. října 2021 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 1:19 |
Prohra | Mohamed Amine | Akira FC 3 26. září 2021 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Aleksander Pysanko | Professional League Storm 1 18. září 2021 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Michael Smolik | GMC 25 22. května 2021 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Sylwester Kołecki | Babilon MMA 20: Sudolski vs. Christensen 26. března 2021 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Junior Albini | Serbian Battle Championship 27: Revenge 14. března 2020 | KO/T (Flying Knee) | 1 | |
Výhra | Dragan Kis | Ad Boyka Fight Night 1. března 2020 | Subm (Guillotine Choke) | 1 | |
Výhra | Veljko Jankovic | KFS 1 23. února 2020 | Subm (Armbar) | 1 | 1:40 |
Výhra | Veljko Jankovic | KFS 1 23. února 2020 | Submission | 1 | 1:40 |
Výhra | Toma Vlaovic | WMO MMA: Fight Night 2 23. listopadu 2019 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Giorgi Lobzhanidze | WLF W.A.R.S. 40 15. listopadu 2019 | KO/T (Punches) | 1 | 1:22 |
Prohra | Rihards Bigis | WFCA Baltic - Synopttip Fight Club 5 2. listopadu 2019 | Technical KO (Punches) | 1 | 0:50 |
Prohra | Ivan Vicic | Nokaut Fighting Championship 10 26. října 2019 | Deci (Unanimous) | 3 | 5:00 |
Prohra | Kamil Minda | PLMMA 79: Pasternak vs. Zakrzewski 18. října 2019 | KO/T (Punches) | 1 | |
Výhra | Aleksandar Joketic | MMA War 7: World MMA War 8. září 2019 | KO/T (Punches) | 1 | 1:08 |
Výhra | Miralem Ahmeti | MMA War 7: World MMA War 8. září 2019 | Subm (Arm Triangle Choke) | 1 | |
Prohra | Ji Won Kang | HEAT 45 28. července 2019 | KO/T (Ground Punch) | 1 | |
Prohra | Daynesha Bumangla | Bulldog Fight Night 2 19. dubna 2019 | KO/T | 1 | 2:02 |
Prohra | Malik Merad | Lyon Fighting Championship 11 23. února 2019 | Subm (Armbar) | 1 | |
Prohra | Tassilo Lahr | MMA War 6: Final Battle 16. prosince 2018 | Subm (Rear Naked Choke) | 1 | 1:31 |
Prohra | Kevin Szaflarski | PLMMA 77: Sportowcy Przeciw Nowotworom 12. října 2018 | Subm (North-south Choke) | 1 | 1:28 |
Výhra | Piet Luden | MMA War 5 16. září 2018 | KO/T (Punches Referee Stoppage) | 1 | |
Výhra | Ergin Gigo Muminovic | MMA War 4 13. května 2018 | KO/T (Ground and Pound) | 1 | |
Prohra | Frank Kortz | MMA War 4 13. května 2018 | Subm (Punches) | 2 | 2:15 |
Výhra | Sasa Dajic | MMA War 4 13. května 2018 | Subm (Arm Triangle Choke) | 1 | 1:15 |
Prohra | Kevin Szaflarski | MW 6 - MMA Maximus Warriors 10. března 2018 | Technical KO (Punches) | 1 | 1:06 |
Prohra | Alexandru Lungu | RXF 29: MMA Allstars 4 18. prosince 2017 | Subm (Punches) | 1 | 1:12 |
Prohra | Ramazan Aibartuev | Iron Fist Gym Vienna - Vendetta 13 23. září 2017 | Submission | 1 | 1:11 |
Prohra | Kristof Nataska | RSFN - Rebuy Stars Fight Night 3. června 2017 | Technical KO (Punches) | 2 | 1:36 |
Prohra | Alexander Cverna | Simply the Best 14 29. dubna 2017 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Srdjan Marovic | Night Of The Gladiators 11 8. dubna 2017 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Nills van Noord | Fight Club Den Haag: On Tour 26. února 2017 | Subm (Strikes) | 1 | |
Výhra | Dejan Arandjelovic | Kobra Box Promotion - Night of Gladiators 29. prosince 2016 | Technical KO | 1 | 1:41 |
Prohra | Kaloyan Kolev | Max Fight 39: Sveti Vlas 2. srpna 2016 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Kaloyan Kolev | Max Fight 39: Sveti Vlas 2. srpna 2016 | KO/T (Punches) | 1 | |
Prohra | Scott Barrett | GFC 9 - Wawan Classic Expo 2016 27. května 2016 | Technical KO | 1 | 1:00 |
Prohra | Scott Barrett | Gladiators FC 9 26. května 2016 | KO/T (Punches) | 1 | 1:00 |
Výhra | Muhamad Mahmic | Bosnian Fight Championship 2 13. června 2015 | Subm (Arm Triangle Choke) | 1 | 3:54 |
Prohra | Luc Ngeleka | TFC - Tsunami Fighting Championship 2 7. března 2015 | Technical KO (Method TKO) | 1 | 0:26 |
Výhra | Bojan Poskuricic | Kobra Box Promotion - Night of Champions 28. prosince 2013 | Technical KO (Punches) | 2 | 0:50 |
Prohra | Rok Kokotec | WFC - Challengers 4 16. března 2013 | Submission | 1 | 0:15 |
Výhra | Zoran Cingelic | Ultimate Fight Serbia - Night of the Gladiators 1 11. června 2012 | Submission (Armbar) | 1 | 1:20 |
Prohra | Ilija Loncar | MGS - Memorijal Gidra Stojanovic 3. prosince 2005 | Subm | 0:00 |